Johan Damm oljemålning

862932

JOHAN DAMM (samtida): Komposition, signerad och daterad -96, olja på duk, ca 130x130 cm, broschyr medföljer

Hörn med dukskador

Konst, Nutida

Rum 3

Johan Damm oljemålning

Budhistorik (20 bud)
6685542
6685462
6685461
1 900
6685459
1 800
6685455
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.