Karmstol rokokostil

862925

KARMSTOL, rokokostil, 1900-talets början, förgylld stomme med skuren dekor, stoppad rygg, sits och armstöd, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, bortfall av förgyllning

Möbler, Stolar

Rum 4

Karmstol rokokostil

Budhistorik (2 bud)

6679670
6676321

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.