Roman Breitenwald oljemålning

862924

ROMAN BREITENWALD (1911-1985): Hästar på fält, signerad R Breitenwald, olja på duk, ca 70x100 cm

Rum 6

Roman Breitenwald oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6689885
6689828
6677635
1 300
6676379

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.