Bokhylla 1900-tal

862920

BOKHYLLA, 1900-talets början, toppskiva i ek, 3 hyllplan i mörkbetsat furu, höjd ca 100, 125x35 cm

Bruks-och åldersrelaterat slitage, senare skiva, ett hyllplan med genomgående spricka, skada på skivan

Möbler, Hyllor

Rum 14

Bokhylla 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

6677120
2021-01-07 22:12:21

2021-01-11 kl 19:56
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.