Valery Chirkov oljemålning

862918

VALERY CHIRKOV (USSR, född 1943): "Composition with 3 points", signerad V.Chirkov, olja på pannå, ca 61,54x38 cm

Konst, Nutida

Fack 5

Valery Chirkov oljemålning

Budhistorik (18 bud)
6691360
6691329
3 800
6691356
3 600
6691329
3 400
6691354
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.