Sängbord 1900-talets andra hälft

862916

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, bemålade, skiva i marmor, dörr med skuöpterad dekor, svarvad dragknopp, höjd ca 80, 42x40 cm

Seanre bemålning, smärre nagg

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
6690796
1 800
6690795
1 700
6689801
1 600
6689352
6688874
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.