Astri Bergman-Taube färglitografier 6 st

862913

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (6) färglitografier, med dikter av Evert Taube, tryckta hos Rolf Jansson lito AB, signerade Astri Bergman Taube, H.C.-upplaga, bladmått ca 45x55 cm

Budhistorik (28 bud)
6692008
2 600
6691989
2 400
6691973
6691970
6691966
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.