Bokhylla 1950/60-tal

862902

BOKHYLLA, 1950/60-tal, fanérad i teak, svartlackerade gavlar, nyckelbussning och gångjärn i mässing, höjd ca 198, 90x40 cm, ej tillhörande nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, märken

Möbler, Hyllor

Rum 21

Bokhylla 1950/60-tal

Budhistorik (9 bud)
6690956
6690954
1 900
6690953
1 800
6690951
1 700
6690873
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.