Bokhylla 1950/60-tal

862896

BOKHYLLA, 1950/60-tal, fanérad i teak, svartlackerade gavlar, nyckelbussning och gångjärn i mässing, höjd ca 197, 90x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, märken, 2 fotavslut saknas

Möbler, Hyllor

Rum 8

Bokhylla 1950/60-tal

Budhistorik (3 bud)

6678285
6678284
6677088

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.