Skrivbord med hurts, Italien

862892

SKRIVBORD med hurts, "Modulo 3", Italien, 2000-tal, hurts på hjul, hurtsens höjd ca 59, 47x37 cm, skrivbordets höjd ca 75, 200x100 cm

Bruksspår, ställvis skadad fanér, repor och märken, nyckel till hurts medföljer

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 7

Skrivbord med hurts, Italien

Budhistorik

2021-01-14 kl 17:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.