Ardy Strüwer blandteknik

862888

ARDY STRÜWER (född 1939): "Hommage a Guggenheim" (whipseing shadow), blandteknik, signerad samt daterad 85, ca 27x19,5 cm

Fack 37

Ardy Strüwer blandteknik

Budhistorik (17 bud)
6696717
2 400
6693931
6696689
6693931
6696684
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.