Bokhylla 1960-tal

862885

BOKHYLLA, 1960-tal, fanérad i teak, draghandtag i mässing, med skrivskiva, höjd ca 166, 115x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, märken

Möbler, Hyllor

Rum 19

Bokhylla 1960-tal

Budhistorik (17 bud)
6684902
2 800
6684898
2 600
6684888
2 400
6684824
6681738

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.