Jose Ortega litografi

862874

JOSÈ ORTEGA (1921-1990) Komposition, signerad samt numrerad 118/120, ca 62x56 cm

Fack 56

Jose Ortega litografi

Budhistorik (2 bud)

6696931
6680855

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.