Uno Wallman skissblock

862872

UNO WALLMAN (född 1913): Skissblock, 3 st, modelsstudier m m, vissa signerade och daterade, blocken ca 37x26

Ett block utan framsida, slitage, fläckar, gulnader

Konst, Teckningar

Monter 4

Uno Wallman skissblock

Budhistorik (7 bud)
6695738
650
6697653
600
6695738
550
6697640
500
6695738
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.