Uno Wallman oljemålning

862868

UNO WALLMAN (född 1913): Siljanskogen, signerad samt daterad 42, olja på duk, ramen även målad av konstnären, ca 26x40 cm

Uno Wallman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6686407
2 800
6704857
2 600
6686407
2 400
6704850
6686407

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.