Charles Louis Auguste Cousin oljemålning

862867

CHARLES LOUIS AUGUSTE COUSIN (1807 - 1887) motiv med kanal i Venedig, signerad, olja på pannå, ca 21x15 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (7 bud)
6703973
3 400
6703778
3 200
6703765
6689947
2 800
6687943
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.