Hummelfiguriner Goebel

862863

GOEBEL, "Hummel", figuriner, 7 st, porslin, Tyskland, höjd mellan 14-7,5 cm

Ställvis slitage, repor och mikronagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 3

Hummelfiguriner Goebel

Budhistorik (2 bud)

6687374
6686079

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.