Lisa Larson figuriner

862861

LISA LARSON, figuriner, 3 st, Gustavsberg, i form av räv, hund samt katt, höjd ca 7,5-5,5 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 14

Lisa Larson figuriner

Budhistorik (14 bud)
6698810
1 800
6698807
1 700
6698798
1 600
6698805
1 600
6698798

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.