Rupert Jasen SMITH (1953-1989)

862856

RUBERT JASEN SMITH (1953-1989): "California Cooler", signerad, numrerad 27/50, seriegrafi, ca 97x97 cm

Konst, Grafik, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (34 bud)
6703243
11 000
6703226
10 500
6703241
10 500
6703226
9 800
6703237
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 054 EUR, 1 238 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.