Helge Frender oljemålning

862855

HELGE FRENDER (1906-1976): Liljor, signerad och daterad 40, olja på duk, 50x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Helge Frender oljemålning

Budhistorik (6 bud)
6720020
6719804
6719803
750
6715607
700
6704089

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.