Kabinettskåp 1800-tal

862854

KABINETTSKÅP, 1800-tal, fanerad med ek, valnöt mfl, två dörrar samt utdragbar skiva, invändigt 12 lådor, utanpåliggande lås, höjd 82, bredd 56, djup 39 cm

Slitage, blekning, enstaka fanérbortfall, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Kabinettskåp 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
6702510
1 600
6704448
6702510
1 400
6704447
1 300
6702510

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.