Rockhuvud allmoge

862853

ROCKHUVUD, allmoge, Hälsingland, 1800-tal, skuren och bemålad dekor, längd ca 70 cm

Skador, slitage

Diverse, Allmoge

Rockhuvud allmoge

Budhistorik (4 bud)

6703191
450
6701487
6700978
6686463

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.