Oidentiferad konstnär 1700-tal

862852

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, Madonna med barn, olja på dubblerad duk, ca 124 x 100 cm

Spridd krackelyr, enstaka skrapmärken

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (5 bud)
6699094
6 000
6688875
5 000
6687677
2 800
6686663
2 600
6686171

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.