Oidentiferad konstnär

862850

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Religiöst motiv, olja på duk 81x116 cm, ej signerad

Oidentiferad konstnär

Budhistorik (6 bud)
6703720
550
6693583
500
6703719
450
6693583
6703717

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.