Gerd Allert Väggtextil

862845

GERD ALLERT (1940-2010): vävnader (4), 1900-talets andra hälft, ca 53,5x90 cm

smärre slitage

Mattor/Textilier, Väggbonader

Hylla 1

Gerd Allert Väggtextil

Budhistorik (5 bud)
6700822
6700816
950
6693792
700
6693788
6688715

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.