Gerd Allert Väggtextil

862844

GERD ALLERT (1940-2010): vävnader (6), 1900-talets andra hälft, ca 95x53,5 cm

smärre slitage

Mattor/Textilier, Väggbonader

Rum 16

Gerd Allert Väggtextil

Budhistorik (3 bud)

6700924
6700913
1 600
6684789

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.