Gerd Allert Väggtextil

862842

GERD ALLERT (1940-2010): väggtextil, 8 dlr, en del signerad Gerd Allert, mått ca 308x51, 168x51, 115x51, 115x51, 72x51, 176x51, 190x51, 198x51 cm

Smärre slitage, enstaka lösa sömmar

Mattor/Textilier, Väggbonader

Hylla 2

Gerd Allert Väggtextil

Budhistorik (5 bud)
6701169
6700382
3 200
6686603
2 800
6684970
2 400
6684098

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.