Jacques-Clément Wagrez oljemålning

862839

JACQUES-CLÉMENT WAGREZ (1850-1908) porträtt av flicka, signerad samt daterad 1882, olja på duk, 47,5 x 36 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
6670832
6670831
200
6670830
100

Slutpris EUR:
4 175 SEK, 470 USD
Utropspris EUR:
1 700