Oto Logo skulptur

862837

OTO LOGO (Serbien 1931-2016): Skulptur, brons, signerad Logo, numrerad 0/5, höjd 44 cm, etui medföljer

Oto Logo skulptur

Budhistorik (25 bud)
6700896
19 500
6700895
19 000
6700885
18 500
6700883
18 000
6700872
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 868 EUR, 2 194 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.