Stig Aspelin

862836

STIG ASPELIN (1911-1990): utan titel, hamnmotiv, olja på pannå, signerad och daterad S. Aspelin - 42, 32x49 cm

åldersrelaterat slitage

Rum 7

Stig Aspelin

Budhistorik (2 bud)

6701383
6685411

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.