Väggljusstakar

862829

VÄGGLJUSSTAKAR, ett par, 1900-talets slut, patinerad metall, för två ljus vardera, höjd ca 73, bredd 60 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor, Diverse

Hylla 1

Väggljusstakar

Budhistorik

2021-01-14 kl 21:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.