Oljemålning Harald Walter

862828

HARALD WALTER (1918-1965): Havsmotiv, signerad, olja på duk, ca 50x60 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Harald Walter

Budhistorik (20 bud)
6690789
6689423
1 400
6690788
1 300
6689423
6690769

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.