Stolar gustaviansk stil

862827

STOLAR, 1 par, 1800-talets slut, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, sitthöjd 45 cm

Slitage, färgbortfall, senare bemålning

Möbler, Stolar

Hylla 9

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (1 bud)

6696814
2021-01-14 12:06:43

2021-01-14 kl 21:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.