Gungstol

862826

GUNGSTOL, 1900-talets andra hälft, bemålad, med fjädring, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, smärre färgbortfall, klädsel med smärre fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 14

Gungstol

Budhistorik (1 bud)

6696205
2021-01-14 09:32:58

2021-01-14 kl 10:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.