Oljemålning Caroline Burnett

862825

CAROLINE BURNETT (1900-tal), Parismotiv, signerad Burnett, olja på duk, ca 30x40 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Caroline Burnett

Budhistorik (2 bud)

6690976
6676862

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.