Coctailglas Skultuna

862824

COCTAILGLAS, 12 st, Skultuna, förgylld mässing, stämplade 1987, höjd ca 12,5 cm

Diverse, Metall

Monter 22

Coctailglas Skultuna

Budhistorik (25 bud)
6683806
6683795
2 800
6683768
2 600
6683794
2 600
6683768
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.