Kandelabrar Oscarianska

862815

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, oscarianska, för 3 ljus vardera, förgylldmässingsstomme, stomme i svart porslin, behängda med olikslipade prismor, höjd 43 cm

Diverse, Belysning

Rum 7, Hylla 10

Kandelabrar Oscarianska

Budhistorik (11 bud)
6684883
2 400
6682388
6682378
6680275
1 900
6677337
850

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.