Afrikana

862814

AFRIKANA (5) 1 sköld, 2 knivar, 1 skulptur, 1 kärl, trä, järn, läder, kaurissnäckor, skulpturens höjd ca 51 cm

Proveniens: Inköpt i Tanzania på 1980-talet

Slitage

Diverse

Afrikana

Budhistorik (1 bud)

6684981
2021-01-10 18:26:49

2021-01-15 kl 21:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.