Lennart Segerstråle akvarell

862812

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) vårlandskap, signerad samt daterad 1955, akvarell, bildyta 46x61 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Lennart Segerstråle akvarell

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
6672107
2021-01-05 17:15:13
60

2021-01-10 kl 18:40
Slutpris EUR:
60
626 SEK, 70 USD
Utropspris EUR:
200