Golvlampa 1900-tal

862809

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, för 8 st lampor, höjd ca 169 cm

Bruksslitage, saknar skärm, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

6701809
2021-01-15 19:37:52

2021-01-15 kl 19:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.