Ivan Jordell oljemålning

862805

IVAN JORDELL (1901-1965): Landskap, signerad Ivan Jordell, olja på pannå, ca 32x40 cm

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ivan Jordell oljemålning

Budhistorik (8 bud)
6688270
750
6688268
700
6688267
650
6688266
600
6674608
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.