Reinhold Ljunggren färglitografi

862802

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Kvarnhjulet Kisa, signerad R Ljunggren, numrerad 77/310, färglitografi, bildstorlek 43x32 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 76

Budhistorik (4 bud)

6692986
450
6691053
6692985
6691053

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.