Piedestal 1900-tal

862799

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, marmor, bronserad, höjd ca 67 cm

Slitage, ben med lagningar

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Piedestal 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
6684332
600
6677352
550
6674509
500
6677351
450
6674509

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.