Sven Nilsson oljemålning

862798

SVEN NILSSON, "Marsträd", signerad Sven Nilsson,
olja på duk, ca 50x60 cm

Ställvis färgbortfall

Fack 40

Sven Nilsson oljemålning

Budhistorik (20 bud)
6693080
2 800
6693072
2 600
6692902
2 400
6693070
6692902

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.