Hans Bergström golvlampa

862797

HANS BERGSTRÖM, golvlampa, Ateljé Lyktan Åhus, 1900-talets mitt, svartlackerad, höjd inkl. skärm ca 170 cm

Bruksslitage, defekta gängor till skärm

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 4

Hans Bergström golvlampa

Budhistorik (5 bud)
6687496
650
6686263
600
6683952
550
6674114
500
6674113

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.