Corneille litografi

862795

CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010) Komposition med fågelmänniska, signerad och daterad 97 samt numrerad 61/75, litografi, ca 68x50 cm

Fack 33

Corneille litografi

Budhistorik (19 bud)
6703269
1 700
6702526
1 600
6702381
6688873
6688872

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.