Friedel Dzubas litografi

862794

FRIEDEL DZUBAS (1915-1994) "Nightstar", signerad samt numrerad AD 6/9, ca 62x47 cm

Rum 8

Friedel Dzubas litografi

Budhistorik (5 bud)
6705262
6705254
900
6705252
850
6701687
6699109

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.