Claude Flavet blandteknik

862793

CLAUDE FLAVET (samtida): Kompositioner med figurer, signerad samt daterad 1973, blandteknik, akvarell och tusch, ca 82x54

Rum 6

Claude Flavet blandteknik

Budhistorik (6 bud)
6702404
950
6702403
700
6701669
650
6693199
6692307

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.