Eija Salo blandteknik

862791

EIJA SALO, Motiv med ko, signerad, blandteknik, akvarell och pastell, ca 22,5x30 cm

Eija Salo blandteknik

Budhistorik (1 bud)

6703123
2021-01-16 10:02:18

2021-01-16 kl 20:58
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.