Corneille litografi

862790

CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010) Triptyk med figurer, signerade och daterade 92 samt numrerade 249/250, enskild tryckyta ca 20,5x15 cm

Fack 30

Corneille litografi

Budhistorik (11 bud)
6703457
6702279
1 800
6700309
6700306
6698933
600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.